Ons bedrijf

 

Frans Raaijmakers

Directie

Frans
Jo Raaijmakers Directie Jo
William Raaijmakers

Directie

william@raaijmakersbronbemaling.nl

William
Robert Raaijmakers

Directie

robert@raaijmakersbronbemaling.nl

Robert
Anneke Raaijmakers

Administratie

anneke@raaijmakersbronbemaling.nl

Anneke

Arno van der Rijt

Werkvoorbereiding

arno@raaijmakersbronbemaling.nl

Arno
Lars Bongers

Calculatie

lars@raaijmakersbronbemaling.nl

Lars
Joep Verstegen

Chef werkplaats

werkplaats@raaijmakersbronbemaling.nl

Joep
Ton Verstraten

Werkplaats

Ton
Bas Ketelaars Werkplaats Bas
Jeanne Tielemans Interieurverzorgster
Mark Robben Boormeester /monteur bronbemalingen Mark
John Jansen Monteur bronbemalingen John
Toon Tielemans Monteur bronbemalingen Toon
Jos de Bruin Monteur bronbemalingen JosdB
Jeroen van der Meijden Monteur bronbemalingen Jeroen
Jos van Boxtel Monteur bronbemalingen JosvB
Jos van den Elzen Monteur bronbemalingen JosE
Stefan Jansen Monteur bronbemalingen

Stefan

Ronny Poulussen

Monteur bronbemalingen Ronnie
Wessel van den Broek Boormeester /monteur bronbemalingen Wessel
Ramon Vissers Assistent monteur bronbemalingen /werkplaats Ramon
Niels van den Brand Assistent monteur bronbemalingen Niels



 

Klik hier om terug te keren naar de homepage.